Politikalar ve Gizlilik Beyanı

NTI size, web sitesi sahiplerine ve müşterilerine, web'de gizliliğinizi korumayı kesin olarak taahhüt ediyor. İstenmeyen e-postalar, bilgi toplama, güvenlik, ürün iadeleri ve diğer konulara ilişkin politikamız aşağıda yer almaktadır.

 
  1. Spam: İstenmeyen toplu e-posta kullanmıyoruz ve kullanılmasını da onaylamıyoruz. Bize ve bağlı kuruluşlarımız aleyhine doğrulanan şikayetler çok ciddiye alınmakta ve derhal işlem yapılmaktadır.
  2. Tanımlama bilgileri: Tanımlama bilgileri, ziyaretçilerin bilgilerine depolanabilen küçük veri parçalarıdır. NTI, tanımlama bilgilerini sadece müşterilerimizi tanımlamak ve yan şirketleri takip etmek için kullanılır.
  3. Kişisel bilgileriniz çöreklere asla konulmamaktadır. Sitemizde bilgi istemleri ve siparişler için formlar kullanılmaktadır. Tüm formlardan alınan irtibat bilgileri (isim, adres, e-posta adresi, ödeme bilgileri, vb. dahil), siparişlerin işleme konulması ve sonuçlandırılması ve müşterilerimize şirketimizle ilgili bilgiler içen e-postalar gönderilmesi için kullanılmaktadır. Bu bilgileri hiçbir zaman başka kişi veya şirketlerle paylaşmayacağız. Müşterilerimizin verdiği kredi kartı numarası ve son kullanma tarihi gibi mali bilgiler sadece satın aldıkları ürün veya hizmetlerin ücretini tahsil etmek amacıyla kullanılmaktadır.
  4. NTI Cloud için abonelik ücreti aylık temelde alınır. Abonelik etkinleştirildikten sonra ÜCRET İADESİ YAPILMAZ. Herhangi bir nedenden ötürü NTI Cloud hizmetinden memnun kalmazsanız, aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Aboneliğiniz sonraki aya kadar etkin durumda kalır, o tarihten sonra otomatik aylık ödemeler sona erer.
  5. Abone Olma/Abonelik İptali: NTI Haberleri adıyla ücretsiz bir e-bülten yayınlıyoruz. Aboneler, unsubscribe.asp adresine gidip abonelik sırasında kayıt yaptırdıkları adresi girerek, sonraki sayıları almak istemediklerini belirtebilir.
 

Güvenlik

Bu sitede kontrolümüz altındaki bilgilerin kayıp, istismar ve tahrifata karşı korunması için kapsamlı güvenlik önlemleri uygulanmaktadır. Tüm siparişler Güvenli Soket katmanı (SSL) protokole sahip güvenli bir sunucu üzerinden işlenir. Güvenli Soket Katmanı (SSL) kriptolama standardı size online alışveriş güvenliği sağlar. Siparişleri güvenle ve emniyetli bir şekilde almak için günlük olarak güvenli web sunucularımıza giriş yapıyoruz.

Web Sitesiyle İrtibat

Bu beyanla, bu sitedeki uygulamalarla, ya da NTI ile olan ilişkilerinizle ilgili sorularınız olması halinde lütfen irtibat kurun:

NTI Web Yöneticisi
NTI Corporation
9999 Muirlands Blvd.
Irvine, CA 92618
Webmaster@NTICorp.com